Masáže

O masážích - účinky, kontraindikace

Masáž masážní svíčkou

12. února v 14:04 -    Masáž masážní svíčkou je originální relaxační zážitek. Vyzkoušejte příjemný pocit tepla, který doprovází aromatické vůně z rozpouštěného masážního oleje. Vaše pokožka se obohatí vyváženou kombinací aktivních látek a vy zažijete pocity kouzelně malátné blaženosti.

Indická masáž hlavy (antistresová)

16. prosince v 19:31 - Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši, představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života.  Historie - tradiční indická masáž hlavy se praktikuje v Indii jako součást ájurvédského učení a je známá více než tisíc let.

Kokosová harmonizační masáž

4. září v 22:00 -   Úžasná kombinace masáže hlavy s harmonizační masáží zad, chodidel a prvky reiki. Masáží hlavy a tlakových bodů zapomenete na starosti, dokonale se uvolníte, zaženete bolesti hlavy, načerpáte energii. Ulevíte bolavým zádům, dokonale se odreagujete od starostí všedního dne.

Aromaterapeutická masáž

6. listopadu v 14:57 - Aromaterapeutická masáž nabízí příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Blahodárné účinky masáže vonnými oleji (tzv. aromaterapie) jsou známé již tisíce let. Při aromamasáži jsme zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, dokáže nás zbavit únavy a napětí.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

18. října v 11:27 - Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická čínská masáž. Kameny se nahřejí ve vodní lázni a poté se teplé přikládají na tělo. Současně probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma většími kameny, které se drží v dlani.

MASÁŽ OBLIČEJE,HLAVY A ŠÍJE + chiromasáž

14. prosince v 20:46 - Velice oblíbená a vyhledávaná masáž obličejové a vlasové části hlavy spojená s technikou k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře.  Kokosovým, levandulovým, mandlovým... olejem. Masáž obličeje, krku a dekoltu má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu.

MASÁŽ HORKÝMI MUŠLEMI

14. prosince v 20:38 -    Masáž horkými mušlemi je velice účinné exotické ošetření těla s výrazným regeneračním účinkem na pokožku a silně relaxačním dopadem na tělo a mysl. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže.

DORNOVA METODA, BREUSSOVA MASÁŽ

14. prosince v 19:55 -                      DORNOVA METODA - Nejúčinnější pomoc při bolestech zad a kloubů. Dornova metoda je manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle (kostra) šetrně a přesně uváděny do původních správných poloh, čímž se  vyrovnává statika těla.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

14. prosince v 17:10 - Reflexní terapie je přibližně 5000 let stará metoda péče o zdraví. Vznikla ve východní Asii. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle, nejčastěji se ale využívají reflexní plošky nohou.

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

14. prosince v 17:06 - Tajemství detoxikace medové masáže spočívá v léčivé síle medu, doplněnou správnou masážní technikou, která doslova vysaje toxiny z těla. Biologicky aktivní látky, obsažené v medu, pohlcují toxiny a podporují jejich rychlé odstranění z těla.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

14. prosince v 16:49 -         Horká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. To, že má čokoláda blahodárné účinky na lidský organizmus, věděli i naši předci, kteří čokoládovou masáž již před dvěma tisíci lety začali...

BAŇKOVÁ MASÁŽ

14. prosince v 11:18 - Masáž baňkami je starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let a dodnes velice uznávaná a rozšířená. Tato technika je jedna z nejúčinnějších na ztuhlé svaly, partie zad a krku, ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu.

RELAXAČNÍ MASÁŽ

14. prosince v 10:51 -     Jemná masáž vedená s plnou přítomností a naladěním na klienta uvolní a zregeneruje unavené tělo.  Jemné doteky a tahy přenesou pozornost do masírovaného místa a obnoví životní energii v každé buňce. Jedná se o zklidňující, regenerující masáž Maximálně relaxačního účinku je dosahováno zejména díky tomu, že sestava hmatů respektuje rozložení energetických drah...

KLASICKÁ MASÁŽ

13. prosince v 21:52 - Klasická masáž patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže...

Ušní a tělové svíce

13. prosince v 21:39 - Ušní svíčky představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury. Jak probíhá aplikace?  Celá procedura trvá totiž přibližně dvacet minut (10 minut na každé ucho) + 10min.