Scuk.cz

16. července v 13:35

Komunitní farmářské tržiště. Užijte si dopravu zdarma a nakupte kvalitní a čerstvé dobroty přímo od menších lokálních farmářů za férové ceny. Díky Nákupním skupinám a jejich organizátorům pomáháme lokálním výrobcům a farmářům, zlepšujeme dostupnost kvalitních lokálních výrobků, propojujeme a podporujeme vytváření komunit.

https://www.scuk.cz/bystrice

Krásný den, 

založila jsem si na Scuk.cz  nákupní skupinu https://www.scuk.cz/bystrice, ve které se mnou můžete nakupovat lokální dobroty přímo od farmářů, prostě si nakoupíte online a vyzvednete osobně. 

Scuk.cz funguje na principu komunitního nakupování ​a já zastávám roli Organizátora společných nákupů.
Sháním teď další členy, kteří se mnou budou nakupovat. Celý projekt je postavený na "Nákupních skupinách", které menším farmářům zajistí větší objednávky. Díky tomu nakupujeme levněji a máme dopravu vždy zdarma.
Funguje to tak, že si online vyberete od několika farmářů najednou, na co budete mít chuť.
Předem za sebe online zaplatíte a pak se akorát stavíte pro objednávku u mě. Na první nákup dostanete slevu 100 Kč, stačí v košíku zadat kód WMEKUB.
Objednávky budu vydávat předběžně každý čtvrtek 16,00 - 19,00 hod. společně všem, potkáme se, popovídáme, dáme kávu, čaj, zkrátka si uděláme takové malé farmářské trhy.
Jestli vás to zaujalo, klidně mi napište, nebo se rovnou přidejte k mé Nákupní skupině na adrese https://www.scuk.cz/bystrice a nezapomeňte vyplnit o jaké produkty máte zájem.
 
Jestliže se Vám to líbí, klidně pozvěte i své sousedy a kamarády.


Děkuji a přeji krásné prázdninové dny, Jana Austová