MASÁŽ OBLIČEJE,HLAVY A ŠÍJE + chiromasáž

14. prosince v 20:46

Velice oblíbená a vyhledávaná masáž obličejové a vlasové části hlavy spojená s technikou k uvolnění svalového napětí a kloubních blokád krční páteře. 

Kokosovým, levandulovým, mandlovým... olejem.

Masáž obličeje, krku a dekoltu má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je nespočetné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené ke kůži, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí.

Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže. Jen se muž musí předem oholit, pokud nosí vousy. Jedná se o velmi jemnou techniku masáže. Velmi pomalými tahy a tlaky na kůži se aktivuje podkožní lymfatický systém. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky.

Klasická chiromasáž je speciální masáž krku a obličeje. Provádí se vleže na zádech. Používá speciální hmaty, spojené s lehkou mobilizací páteře. Klasická chiromasáž působí na lymfatický, žilní a cévní systém a směřuje k tomu, aby akutní bolesti hlavy, napětí a migrény pominuly v co nejkratší době. Tato masáž vyprazdňuje nečistoty z lymfatického, žilního a cévního systému. Klasická chiromasáž je velmi příjemná a uklidňující.

Účinky ošetření:

-uvolňuje napětí v oblasti šíje, ramen, dekoltu, krku, obličeje a vlasové části hlavy

-rozproudí obsah lymfatických drah

-zlepšuje stav ochablé pokožky

-pomáhá odstranění únavy ze svalstva obličeje a krku

-zvyšuje tón pleti

-podporuje krevní oběh

-odstranění otoků obličeje

-omlazuje povadlou pleť a vypíná ji

-působí na akné, detoxikuje

-odstraňuje drobné vrásky, váčky pod očima, dvojitou bradu

-slouží k čištění a uvolnění nečistot v obličeji

-uvolňuje napětí, stres

-působí proti migréně a bolestem hlavy

Kdy chiromasáž vhodná není:
po operaci krční páteře při akutní a zánětlivé bakteriální nemoci 
při nádorovém onemocnění
.