Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

13. února v 12:40

Tato technika využívá speciální jemnou hmatovou techniku, která efektivně působí na stimulaci lymfatických cév v kůži a podkoží obličeje, krku a dekoltu.

Manuální lymfodrenáž stimuluje krevní oběh, aktivuje proces detoxikace a obnovuje správný tok lymfy. Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.

Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

Manuální lymfodrenáž patří mezi neodmyslitelnou součást moderní péče o pleť. Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, pigmentových skvrn, akné a nerovností na pokožce, celkové regeneraci vedoucí k omlazení pokožky. Otoky v očním okolí budou po této aplikaci již minulostí.

Při správně vedené manuální lymfodrenáži v obličeji, na krku a dekoltu dochází k výrazným změnám vizáže obličeje. Lymfodrenáž obličeje, krku a hlavy je možné zakončit nanesením přírodního oleje (např.kokosového), kdy takto aktivovaná pokožka dokáže lépe využít jeho účinky a ty pak zasahují přímo do její látkové výměny a vyrovnávají její dýchací a oběhový rytmus.

Kontraindikace: aktivní nádorové onemocnění, akutní nachlazení, teploty, horečky, záněty žil, zvýšená funkce štítné žlázy