ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

14. prosince v 16:49

       

Horká čokoládová masáž je perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

To, že má čokoláda blahodárné účinky na lidský organizmus, věděli i naši předci, kteří čokoládovou masáž již před dvěma tisíci lety začali aplikovat. Čokoláda je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxidantů.  Čokoláda vyniká tím, že působí antidepresivně, má prokazatelné omlazovací a afrodisziakální účinky. Proto se jí lidé naučili používat jako zdroje dobré nálady a prostředku k omlazení. Dnes víme, že kakao obsažené v čokoládě zabraňuje vstupu volných radikálů do organismu. Samozřejmě, že čím více obsahu kakaa čokoláda má, tím lépe. Některé vědecké studie tvrdí, že čokoládová masáž zabraňuje vzniku rakoviny kůže. Každopádně čokoláda výrazně působí proti stárnutí kůže, zvláčňuje a omlazuje pokožku, zbavuje jí suché kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masážidochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organizmu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky.

Čokoládová masáž má několik fází. První je relaxační masáž teplým olejem, která tělo připraví a uvolní. Poté přijde vlastní čokoládová masáž, nazývaná hlazení čokoládou. Nakonec vás čeká zábal. Tím čokoláda ideálně uvolní své léčivé složky a ozdravně zapůsobí na vaše tělo. 

Účinky čokoládové masáže

·         podporuje odplavování toxických látek z těla

·         vyživuje a omlazuje pokožku

·         zbavuje pleť vrásek a suché kůže a navrací jí jemnost a pružnost

·         účinně bojuje s celulitidou, striemi a celkově pomáhá formovat postavu

·         působí také na tvorbu hormonů radosti (endorfiny, serotonin)

·         výborná k odstranění deprese a stresu

 Kdy a pro koho je čokoládová masáž nevhodná: při alergii na čokoládu, při zánětech, při kožních infekcích,           v těhotenství, infekčních nemocech, velmi vysokém krevním tlaku, při nemocech kostí.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Luxusní čokoládová masáž pokožku vyživuje, změkčuje, čistí, napíná a rozzařuje. Chrání ji před volnými radikály, které způsobují stárnutí. 

Čokoláda příjemně uvolňuje stres a přináší pocit dokonalé pohody a štěstí.

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy a kofein. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.